Rozpis od 27. 5. 2024 do 2. 6. 2024 (22. týden)

Tento týden Vytisknout rozpis
Softballové hřiště - Brno-Nový Lískovec SŠTE Olomoucká 61, Brno - Tělocvična Technika Brno - Tělocvična ZŠ Bosonožská 9, Brno - Tělocvična ZŠ Elišky Přemyslovny 10, Brno - Tělocvična ZŠ Janouškova 2, Brno - Tělocvična ZŠ Kamínky 5, Brno - Tělocvična ZŠ Masarova 11, Brno - Tělocvična Všechny plochy
po
27. 5.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Softballové hřiště - Brno-Nový LískovecJunioři U20
17:00 - 20:00
Ženy
17:00 - 19:00
Kadeti U16
18:00 - 20:00
SŠTE Olomoucká 61, Brno - Tělocvična
Technika Brno - Tělocvična
ZŠ Bosonožská 9, Brno - Tělocvična
ZŠ Elišky Přemyslovny 10, Brno - Tělocvična
ZŠ Janouškova 2, Brno - Tělocvična
ZŠ Kamínky 5, Brno - Tělocvična
ZŠ Masarova 11, Brno - Tělocvična
út
28. 5.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Softballové hřiště - Brno-Nový LískovecBeeBall U7
16:00 - 17:00
Žákyně U13
16:00 - 18:30
TeeBall U10
17:00 - 18:30
CoachBall U11
17:00 - 18:30
Žáci U13
17:30 - 19:00
Kadetky U16
18:00 - 20:00
Juniorky U20
18:00 - 20:00
SŠTE Olomoucká 61, Brno - Tělocvična
Technika Brno - Tělocvična
ZŠ Bosonožská 9, Brno - Tělocvična
ZŠ Elišky Přemyslovny 10, Brno - Tělocvična
ZŠ Janouškova 2, Brno - Tělocvična
ZŠ Kamínky 5, Brno - Tělocvična
ZŠ Masarova 11, Brno - Tělocvična
st
29. 5.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Softballové hřiště - Brno-Nový LískovecŽeny
17:00 - 19:00
Kadeti U16
18:00 - 20:00
Junioři U20
18:00 - 20:00
SŠTE Olomoucká 61, Brno - Tělocvična
Technika Brno - Tělocvična
ZŠ Bosonožská 9, Brno - Tělocvična
ZŠ Elišky Přemyslovny 10, Brno - Tělocvična
ZŠ Janouškova 2, Brno - Tělocvična
ZŠ Kamínky 5, Brno - Tělocvična
ZŠ Masarova 11, Brno - Tělocvična
čt
30. 5.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Softballové hřiště - Brno-Nový LískovecKadetky U16
16:30 - 18:30
Juniorky U20
16:30 - 18:30
Muži
18:00 - 20:00
SŠTE Olomoucká 61, Brno - Tělocvična
Technika Brno - Tělocvična
ZŠ Bosonožská 9, Brno - Tělocvična
ZŠ Elišky Přemyslovny 10, Brno - Tělocvična
ZŠ Janouškova 2, Brno - Tělocvična
ZŠ Kamínky 5, Brno - Tělocvična
ZŠ Masarova 11, Brno - Tělocvična

31. 5.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Softballové hřiště - Brno-Nový LískovecBeeBall U7
16:00 - 17:00
Žákyně U13
16:00 - 18:30
TeeBall U10
17:00 - 18:30
CoachBall U11
17:00 - 18:30
Žáci U13
17:30 - 19:30
SŠTE Olomoucká 61, Brno - Tělocvična
Technika Brno - Tělocvična
ZŠ Bosonožská 9, Brno - Tělocvična
ZŠ Elišky Přemyslovny 10, Brno - Tělocvična
ZŠ Janouškova 2, Brno - Tělocvična
ZŠ Kamínky 5, Brno - Tělocvična
ZŠ Masarova 11, Brno - Tělocvična
so
1. 6.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Softballové hřiště - Brno-Nový Lískovec
SŠTE Olomoucká 61, Brno - Tělocvična
Technika Brno - Tělocvična
ZŠ Bosonožská 9, Brno - Tělocvična
ZŠ Elišky Přemyslovny 10, Brno - Tělocvična
ZŠ Janouškova 2, Brno - Tělocvična
ZŠ Kamínky 5, Brno - Tělocvična
ZŠ Masarova 11, Brno - Tělocvična
ne
2. 6.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Softballové hřiště - Brno-Nový Lískovec
SŠTE Olomoucká 61, Brno - Tělocvična
Technika Brno - Tělocvična
ZŠ Bosonožská 9, Brno - Tělocvična
ZŠ Elišky Přemyslovny 10, Brno - Tělocvična
ZŠ Janouškova 2, Brno - Tělocvična
ZŠ Kamínky 5, Brno - Tělocvična
ZŠ Masarova 11, Brno - Tělocvična